Videozvonek od RISCO je moderní chytrý videovrátník, který zvyšuje bezpečnost a umožňuje uživatelům komunikovat s návštěvníky odkudkoliv prostřednictvím aplikace iRISCO. Nabízí Full HD obraz, obousměrnou komunikaci, noční vidění a detekci pohybu. Zařízení je plně integrované s RISCO Cloud a lze jej snadno nainstalovat na stávající kabeláž domovního zvonku. Součástí je bezdrátová vnitřní jednotka (chime). Funguje autonomně (nevyžaduje ústřednu Risco).
Videozvonek:
Chime (reproduktor)
| Rozlišení | 2 MPx |
|---|---|
| Typ objektivu | monofokální (fix focus) |
| Ohnisková vzdálenost | 2.7 mm |
| Délka přísvitu (max.) | 3 m |
| Typ přísvitu | Infračervený přísvit (IR) |
| Max. počet snímků | 15 |
| Audio vstup/výstup | Integrovaný mikrofon / Reproduktor |
| Bezdrátová konektivita | Wi-Fi |
| Stupeň krytí IP | IP55 |
| Provozní teplota | -10 až +50 °C |
| Napájení | 9-48V DC |
| Hmotnost Netto | 0,20 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,20 kg |