Síťové komponenty a PC
Switche
TL-SF1024D
Neřízený 24 portový rackmount/desktop switch TP-link TL-SG1024D s možností připojení až 24 IP zařízení současně. IP zařízení lze připojit do 100 metrů od switche, UTP Cat5E. Síťové připojení je zajištěno pomocí portu RJ45 10/100Mbps. Napájení je 9V DC se spotřebou do 3,19W. Rozměry jsou 294x180x44 mm. Provozní teplota 0°C až do +40°C.
Držák pro instalaci do 19" racku součástí balení
| Typ | Neřízený |
|---|---|
| Celkový počet portů | 24 |
| Konstrukce | Kov |
| Provedení | Běžné |
| Napájení | 9 V DC |
| Spotřeba | 0-10 W |
| Pracovní teplota | 0 až +40 °C |
| Fanless | ANO |
| Hmotnost Netto | 0,00 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,00 kg |