Síťové komponenty a PC
Switche
TL-SL1218P
18-portový neřízený PoE switch TP-link TL-SL1218P umožňuje napájet až 16 zařízení současně díky PoE+ portům s 802.3at/af standardem do maximálního výkonu 150W s výkonem na jeden port maximálně 30W. IP zařízení lze napájet do 100 metrů od switche přes UTP kabel Cat 5/5E/6, při zapnutí extend modu až do 250m. Switch také disponuje funkcí prioritizace portů a možností izolace připojených zařízení pro vyšší bezpečnost. Síťové připojení je zajištěno pomocí portu 16x RJ-45 10/100Mbps, 2x RJ-45 1Gbps a 1x kombinovaný SFP 1Gbps port. Napájení 230V AC. Rozměry jsou 440 × 180 × 44 mm. Provozní teplota 0°C až do +50°C.
Rychlost portů v extend modu je snížena na 10 Mb/s.
| Typ | Neřízený |
|---|---|
| Celkový počet portů | 18 |
| Počet PoE portů | 16 |
| Počet SFP portů | 1 |
| UPlink port | 2x RJ45,1x SFP(1Gbps) |
| Extend mode | Ano |
| Celkový výkon | 150 W |
| Max. výkon na 1 port | 30 W |
| Konstrukce | Kov |
| Provedení | Běžné |
| Napájení | 230 V AC |
| Spotřeba | 171-180 W |
| Pracovní teplota | 0 až +50 °C |
| Hmotnost Netto | 2,80 kg |
| Hmotnost Brutto | 2,80 kg |