Síťové komponenty a PC
Switche
TL-SL1311MP
11-portový neřízený PoE switch TP-link TL-SL1311MP umožňuje napájet až 8 zařízení současně díky PoE+ portům s 802.3at/af standardem do maximálního výkonu 124W s výkonem na jeden port maximálně 30W. IP zařízení lze napájet do 100 metrů od switche přes UTP kabel Cat 5/5E/6, při zapnutí extend modu až do 250m na portech 1-4/1-8. Switch také disponuje funkcí automatického obnovení vypadlých nebo nereagujících zařízení napájených přes PoE a možností izolace připojených zařízení pro vyšší bezpečnost. Síťové připojení je zajištěno pomocí portu 8x RJ-45 10/100Mbp a 2x RJ-45 1Gbps pro metalické rozvody, při využití optických rozvodů 1x SFP 1Gbps.Napájení 53.5V DC. Rozměry jsou 209×126×26 mm. Provozní teplota 0°C až do +40°C.
Rychlost portů v extend modu je snížena na 10 Mb/s.
| Typ | Neřízený |
|---|---|
| Celkový počet portů | 11 |
| Počet PoE portů | 8 |
| Počet SFP portů | 1 |
| UPlink port | 2x RJ45,1x SFP(1Gbps) |
| Extend mode | Ano |
| Celkový výkon | 124 W |
| Max. výkon na 1 port | 30 W |
| Konstrukce | Kov |
| Provedení | Běžné |
| Napájení | 54 V DC |
| Spotřeba | 131-140 W |
| Pracovní teplota | 0 až +40 °C |
| Hmotnost Netto | 1,11 kg |
| Hmotnost Brutto | 1,22 kg |