Datové rozvaděče a skříně
Datové rozvaděče - Rack
Datové rozvaděče
DS-XS6406-S/B
6U rozložený nástěnný rozvaděč (Rack) DS-XS6406-S/B od výrobce Hikvision o rozměrech 370 x 600 x 450 mm (V x Š x H), jedná se o 19" standard s maximální nosností 40kg. Rozvaděč je určený k zavěšení na stěnu. Rack disponuje prosklenými dveřmi o síle 4mm s možností otevření na 78% . Vrchní díl racku je navržený tak, aby byl umožněný snadnější odvod tepla. Hmotnost 16 kg.
Rozvaděč je dodáván rozložený.
| Typ | Nástěnný |
|---|---|
| Výška | 6 U |
| Hloubka | 450 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Nosnost | 40 kg |
| Barva | Černá |
| Hmotnost Netto | 16,73 kg |
| Hmotnost Brutto | 16,73 kg |