6U rozložený nástěnný rozvaděč (Rack) RWA666-G od výrobce Pulsar o rozměrech 600 x 368 x 600 mm (Š x V x H), jedná se o 19" standard s maximální nosností 50 kg. Rozvaděč je určený k zavěšení na stěnu. Rack disponuje prosklenými dveřmi s možností prohození směru otevírání - pravá nebo levá. Hmotnost racku je 13,8 kg. Vrchní díl racku je navržený tak, aby byl umožněný snadnější odvod tepla. Barva oceli je RAL7035 (šedá). Rack disponuje kabelovými kanály v horním a spodním panelu (175 x 58 mm). Nechybí ani možnost montáže koleček. Ochrana IP20, Provozní teplota -10 °C až 40 °C.
Tloušťky jednotlivých částí:
Vybrat správnou velikost a vytvořit vizualizaci můžete v konfigurátoru Pulsar: https://app.pulsar.pl/confi-rack-en/#/en
| Typ | Nástěnný |
|---|---|
| Výška | 6 U |
| Hloubka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Nosnost | 50 kg |
| Provedení | Jednodílný |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Uzamykatelný | Ano |
| Barva | Šedá |
| Varianta | Rozložený |
| Hmotnost Netto | 0,00 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,00 kg |