Domů AMBIENT (78 produktů)
Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

AMBIENT

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
ABT-S276/AB

ABT-S276/AB

AMBIENT
Reproduktor stropní EN54-24, 2x 6W / 100V
ABT-EKB-20M

ABT-EKB-20M

AMBIENT
Rozšířenímikrofonní jednotky , 20 volně programovatelných tlačítek
ABT-W6 / AB

ABT-W6 / AB

AMBIENT
Reproduktor nástěnný EN54-24, 2x 6W/100V - dvojitý
ABT-xAudI-8

ABT-xAudI-8

AMBIENT
Function card 8 IN AUDIO
SF-SMS31WD020-GP

SF-SMS31WD020-GP

AMBIENT
Module SFP, WDM 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm SC SMF 20km.
Novinka
MiniVES 2001 L

MiniVES 2001 L

AMBIENT
MiniVES 2001 L - Kompaktní jednotka evakuačního systému - 4 linky / 2x160W.
ABT-CU-8LCD

ABT-CU-8LCD

AMBIENT
ABT-CU-8, řidící jednotka s displejem dle EN54-16, 19“/2U
SF-CP100C-GP

SF-CP100C-GP

AMBIENT
Module SFP, 10/100/1000 TX UTP 100m.
ABT-PA1650B (1CH)

ABT-PA1650B (1CH)

AMBIENT
Power amplifier D-Class 1x650 Watt
ABT-xCPU

ABT-xCPU

AMBIENT
Digital matrix for 8 input and output audio channels
SF-MM31002D-GP

SF-MM31002D-GP

AMBIENT
Module SFP, 1.25Gbps SX+ 1350nm LC DDM MMF 2km.
Foto není k dispozici

RACK 33U - kompletace a základní programování pro Ambient Multives

AMBIENT
RACK 33U - kompletace a základní programování pro Ambient Multives
ABT-LA30

ABT-LA30

AMBIENT
Sloupový "line array" reproduktor EN54-24, 30W / 100V
ABT-PA8160B (8CH)

ABT-PA8160B (8CH)

AMBIENT
Výkonový zesilovač třídy D, 8x 160W, 100/50V. Sleep mód, konfigurovatelný modulární zesilovač 160W nebo 320W (160W + 160W), 48VDC, 19“/2U
MCR-SMSP20

MCR-SMSP20

AMBIENT
Skladem
Zvukový projektor EN54-24, 20 / 100V.
ABT-xLogIN-8c

ABT-xLogIN-8c

AMBIENT
Karta 8-mi logických vstupů
IGS-402S-4PHE24

IGS-402S-4PHE24

AMBIENT
4 copper PoE 30W each + 2 SFP ports unmanaged Gigabit Ethernet Industrial switch, DIN rail mount
Novinka
MiniVES 4002 LN

MiniVES 4002 LN

AMBIENT
MiniVES 4001 LN - Kompaktní jednotka evakuačního systému - 8 linek / 2x320W, optická síťová karta.
ABT-T2430

ABT-T2430

AMBIENT
Tlakový reproduktor EN54-24, 30W / 100V
ABT-DMS

ABT-DMS

AMBIENT
Zónová mikrofonní jednotka, 8 programovatelných tlačítek, možnost připojení až 5-ti rozšiřujících jednotek s 20 programovatelnými tlačítky, audiovstupy, napájení PoE/48VDC.
GS18E48-P1J

GS18E48-P1J

AMBIENT
Spínaný zdroj (adaptér); 48VDC; 0,375A; Výv:5,5/2,1; 18W
MCR-SWSM6

MCR-SWSM6

AMBIENT
Skladem
Reproduktor nástěnný EN54-24, 6W/100V
 
Strana: 1 3 4 |
© 1989 - 2019 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi