Domácí telefony (DT)
Kity
Příslušenství
DS-KV7413EY-IME2-1/2/4
2 drátové 1-4 tlačítkové HD venkovní audio-video tablo Hikvision DS-KV7023EY-IME2 s klávesnicí a Mifare čtečkou. Nastavení adres pomocí DIP přepínačů.
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Tablo |
|---|---|
| Technologie | 2-drát HD |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ne |
| Rozlišení kamery | 2 MPx |
| Komprese videa | H.264 |
| IP Krytí | 65 |
| Tamper | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| RS485 | Ano |
| Napájení | 48V x Distributor 2-drát HD |
| Výstupy | Ano |
| Napájení zámku | Ano do 300 mA |
| Počet tlačítek | 4 |
| Počet uživatelů | 2000 |
| Max. počet podružných venkovních tabel | 16 |
| Provozní teplota | -40° C až 60° C |
| Rozměry (V × Š × H) | 165mm × 95 mm × 25 mm |
| Hmotnost Netto | 1,10 kg |
| Hmotnost Brutto | 1,10 kg |