Distributor DS-KAD706Y Hikvision pro dvoudrátové audio-video interkomy. 2 vstupy pro připojení dalších distributorů a 6 vstupů pro monitory. Optická signalizace pro každý vstup.1x RJ45 pro připojení LAN.
UPOZORNĚNÍ: NENÍ KOMPATIBILNÍ SE STARŠÍ ŘADOU DVOUDRÁTOVÝCH INTERKOMŮ BEZ Y !!!
| Zařízení | Distributor |
|---|---|
| Kompatibilní s IP | Ne |
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ne |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ano |
| Počet kanálů | 6 |
| Síťové vstupy | 1 RJ45 |
| Napájení | 24V |
| Provozní teplota | -10° C až +50° C |
| Hmotnost Netto | 0,56 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,56 kg |