Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
2-drát IP
Vnitřní jednotky
DS-KH6320Y-WTE2
DVOUDRÁTOVÝ černý vnitřní audio-video interkom Hikvision DS-KH6320Y-WTE2(O-STD)/Europe BV se 7" dotykovým TFT displejem s rozlišením 1024x600. WiFi, slot na micro SD kartu až 128GB, 8x alarmový vstup, 2x relé výstup 30VDC/0,3A. Možno připojit až 16 IP kamer, 16 dalších monitorů a 17 dveřních tabel. Povrchová instalace, napájení 24VDC z distributoru DS-KAB704Y nebo 706Y. Rozměry: 200x140x23,6mm.
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Vnitřní jednotka |
|---|---|
| Technologie | 2-drát IP |
| Povrchová montáž | Ano |
| Velikost obrazovky | 7 " |
| Rozlišení obrazovky | 1024 × 600 |
| Síťové protokoly | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Wi-Fi | Ano |
| Napájení | Distributor 2-drát IP |
| Výstupy | Ano |
| Podpora MicroSD karty | Ano |
| Vnitřní rozšíření | 5 |
| Provozní teplota | -10 °C až 50 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 140 mm × 200 mm × 23.6 mm |
| Hmotnost Netto | 0,64 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,64 kg |