Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
2-drát IP
Tabla
DS-KD8003Y-IME2
DVOUDRÁTOVÁ černá audio-video základní jednotka pro modulární dveřní intercom Hikvision DS-KD8003Y-IME2(O-STD)/Europe BV s jedním tlačítkem a 2MPx fisheye barevnou kamerou s Full HD rozlišením 1920x1080
UPOZORNĚNÍ: NENÍ KOMPATIBILNÍ S PŘEDCHOZÍ GENERACÍ DISTRIBUTORŮ BEZ "Y" !!!
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Tablo |
|---|---|
| Technologie | 2-drát IP |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ano |
| Rozlišení kamery | 2 MPx |
| Komprese videa | H.264; H.265; MJPEG |
| IP Krytí | 65 |
| Tamper | Ano |
| Síťové protokoly | TCP/IP, RTSP, IPV6, ONVIF |
| Síťové vstupy | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| RS485 | Ano |
| Napájení | Distributor 2-drát IP |
| Výstupy | Ano |
| Počet tlačítek | 1 |
| Počet uživatelů | 2000 |
| Max. počet připojených vnitřních jednotek | 500 |
| Max. počet podružných venkovních tabel | 16 |
| Provozní teplota | -40° C až 60° C |
| Rozměry (V × Š × H) | 98 mm × 100 mm × 42 mm |
| Hmotnost Netto | 0,55 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,55 kg |