Povrchový 3 modulový hliníkový rámeček Hikvision DS-KD-ACW3 pro modulární interkomy. Rozměry: 321 x 107 × 33 mm
Vhodné pro moduly:
| Zařízení | Rámeček |
|---|---|
| Kompatibilní s IP | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ne |
| Povrchová montáž | Ano |
| Kapacita rámečku | 3 |
| Provozní teplota | -40° C až 55° C |
| Rozměry krytu (V × Š × H) | 320.8 mm × 107 mm × 4 mm |
| Rozměry montážní krabice (V × Š × H) | 320.8 mm × 107 mm × 32.7mm |
| Hmotnost Netto | 0,76 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,76 kg |