Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
IP Videotelefony
Tabla
DS-KB8113-IME1(B)
IP dveřní interkom jednotlačítkový od Hikvision DS-KB8113-IME1(B). Montáž na povrch. Zabudovaná kamera s rozlišením 2MPx a IR přísvitem až 3 metry. Video komprese H.264, podpora WDR. Dále Interkom obsahuje dvoucestnou hlasovou komunikaci a vestavěný všesměrový mikrofon s potlačením šumu a ozvěny. Zařízení umožňuje volání přímo do aplikace Hik-connect bez vnitřní stanice. Zabudovaný reproduktor. Audio komprese: G.711U, Síťová komunikace přes Ethernet 10/100M, síťový protokol: TCP/IP, RTSP, SIP. 1x alarmový vstup, debugging port, 1x dveřní kontakt. Stupeň krytí IP65 a stupeň odolnosti IK09. Napájení 12V DC/PoE, Provozní teplota: -30°C až 50°C.
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Tablo |
|---|---|
| Technologie | IP |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ne |
| Rozlišení kamery | 2 MPx |
| Komprese videa | H.264 |
| IP Krytí | 65 |
| Ochranná úroveň | IK09 |
| Tamper | Ne |
| Síťové protokoly | TCP/IP, RSTP, SIP |
| Síťové vstupy | 1 RJ45 |
| Wi-Fi | Ne |
| Napájení | 12V x PoE |
| Výstupy | Ano |
| Počet tlačítek | 1 |
| Max. počet připojených vnitřních jednotek | 1 |
| Max. počet podružných venkovních tabel | 16 |
| Provozní teplota | -30° C až +50° |
| Rozměry (V × Š × H) | 161.85 mm × 74.13 mm × 53.2 mm |
| Hmotnost Netto | 0,99 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,99 kg |