Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
Bezdrátové
DS-KV8413-WME1(C)/Europe BV
IP dveřní interkom čtyřlačítkový Hikvision DS-KV8413-WME1(C). MONTÁŽ NA POVRCH. Zabudovaná kamera s rozlišením 2MPx s IR přísvitem až 3 metry. Video komprese: H.264. Dále Interkom obsahuje digitální WDR, dvoucestnou hlasovou komunikaci díky vestavěnému všesměrovému mikrofonu a reproduktoru. Zařízení umožňuje volání přímo do aplikace Hik-connect bez vnitřní stanice. Audio komprese: G.711U. Kontrola přístupu pomocí zabudované čtečky IC karet, Mifare. Síťová komunikace přes Ethernet 10/100M, síťový protokol: TCP/IP, RTSP, 1x RS-485, Wi-Fi ve 2,4GHz pásmu. Hardwarové revize, 4x Alarmový vstup, Tamper. Stupeň krytí IP65, IK08. Napájení lze pomocí standardního PoE nebo adaptéru 12V DC, provozní teplota: -40°C až 53°C. FLASH paměť 32MB, RAM 256MB, maximální počet uložených karet/čipů: 10 000, maximální počet uložených uživatelů: 2 000, 2x kontakt pro odchodové tlačítko, 1x RS485, 1x tamper, 2x NO/NC kontakt pro zámek, pro napájení zámku je nutné použít externí napájecí zdroj, napájení 12 VDC nebo standardní PoE (48V), příkon 10W, IP65, IK08, rozměry 174 × 91 × 29 mm.
Upozornění: Nepodporuje přímé volání do aplikace HikConnect. Aplikace se musí párovat s video telefonem.
Pozor, jedná se o novou HW verzi dveřní jednotky s označením (C) a firmware se od verze (B) liší !
Dokoupením Zápustného boxu pro DS-KV8x13 (870385) je umožněno vytvoření zápustné instalace.
Dokumentaci a Firmware k tomuto zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Tablo |
|---|---|
| Technologie | IP |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ano |
| Přímé volání do aplikace Hik-Connect | Ne |
| Rozlišení kamery | 2 MPx |
| Komprese videa | H.264 |
| IP Krytí | 65 |
| Ochranná úroveň | IK08 |
| Tamper | Ano |
| Síťové protokoly | TCP/IP, RTSP |
| Síťové vstupy | 1 RJ45 |
| Wi-Fi | Ano |
| RS485 | Ano |
| Napájení | 12V x PoE |
| Výstupy | Ano |
| Počet tlačítek | 4 |
| Počet uživatelů | 2000 |
| Počet karet | 10000 |
| Frekvence čtení karet | 13.56 MHz |
| Max. počet připojených vnitřních jednotek | 4 |
| Max. počet podružných venkovních tabel | 16 |
| Provozní teplota | -40° C až 53° C |
| Rozměry (V × Š × H) | 174 mm × 91 mm × 29 mm |
| Hmotnost Netto | 0,65 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,65 kg |