IP video interkom Hikvision DS-KM9503. Hlavní stanice s operačním systémem Android s funkcí řízení přístupu. K zařízení je možné připojit až 128 IP kamer. Součástí zařízení je soukromý SIP s možností připojení až 10 000 video interkomů. Součástí hlavní stanice je 10.1" kapacitní dotykový displej s rozlišením 1280 x 800px. Zařízení dále podporuje rozhraní 2x RJ45 o rychlosti až 1Gbs, 1xRS485, 3x USB, 2xrelé výstup pro zámky dveří, 2x Alarm vstup. Stanice má zabudovanou kameru s rozlišením 2Mpx a videokompresí H.264. Ve spodní části zařízení jsou tři dotyková tlačítka. Napájení je pomocí 12VDC/ PoE. Pracovní teplota -10°C +50°C a rozměry jsou 292 x 166 x 31mm. Zařízení je možné namontovat i na zeď.
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Vnitřní jednotka |
|---|---|
| Technologie | IP |
| Povrchová montáž | Ano |
| Velikost obrazovky | 10,1 " |
| Rozlišení obrazovky | 1280 × 800 |
| Síťové protokoly | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Síťové vstupy | 1 RJ45 |
| Wi-Fi | Ne |
| Napájení | 12V x PoE |
| Podpora MicroSD karty | Ano |
| Podpora připojení externích kamer | 128 |
| Vnitřní rozšíření | až 10000 vnitřních jednotek |
| Rozměry (V × Š × H) | 166 mm × 292 mm × 31 mm |
| Hmotnost Netto | 2,67 kg |
| Hmotnost Brutto | 2,67 kg |