Napájení
Napájecí zdroje ve skříni
Zálohované zdroje
HPSG2-24V10A-C
Záložní impulsní zdroj 27,6V/10A s prostorem pro AKU 2x18Ah
| Vstupní napětí | 230V AC |
|---|---|
| Výstupní napětí | 27,6V DC |
| Výstupní proud | 10 A |
| Prostor pro akumulátor | 2x 18Ah |
| Max. nabíjecí proud akumulátoru | 4,0 A |
| Zajištění | Šrouby |
| Ovládací panel | Optická indikace |
| Technologické výstupy | Ano |
| Hmotnost Netto | 6,20 kg |
| Hmotnost Brutto | 6,20 kg |