PZTS (EZS)
Zabezpečovací systémy
AX PRO
Ústředny a klávesnice
DS-PWA96-M2H-WE
AX PRO hybridní ústředna DS-PWA96-M2-WE. AX PRO, 96 vstupů( z toho 16 drátových)
Komunikace:
Podpora:
Rozhraní:
Fyzické vlastnosti:
Splňuje normu ČSN EN 50131-1 stupeň zabezpečení 2
Součástí balení je předplacená T- Mobile SIM karta s 200mb na měsíc zdarma (následně se balíček automaticky obnoví za 75Kč/měs.)
| Počet zón | 96 (z toho 16 drátových) |
|---|---|
| Počet výstupů | 2 |
| Podsystémy | 32 |
| Paměť událostí | 5000 |
| Ovládání přes Cloud | Ano |
| Sběrnice | Ne |
| Max počet klávesnic | 8 |
| Max počet sirén | 6 |
| Max počet proximity čteček | 8 |
| Napájení | 230V AC |
| Stupeň zabezpečení | 2 |
| Hmotnost Netto | 1,85 kg |
| Hmotnost Brutto | 1,85 kg |