Bezdrátový přístupový RFID modul Jablotron JA-151E
Maximální uživatelská jednoduchost, stačí přiložit čip a stisknout. Cenově příznivé řešení, ideální pro nejmenší systémy nebo podružné ovládání jedné sekce, například konkrétní kanceláře, skladu či garáže.
Napájení 3x AA (LR03) alkalická baterie 1,5V.
Výrobek je kompatibilní pouze s ústřednami JA-103K, JA-107K, JA-102K a JA-152KR
Baterie není součástí balení!
| Proximity čtečka | Bezdrátový přístupový RFID modul |
|---|---|
| Baterie | Ano |
| Rozměr (šířka) | 81 mm |
| Rozměr (výška) | 81 mm |
| Rozměr (hloubka) | 39 mm |
| Barevné provedení | Bílá |
| Hmotnost Netto | 0,06 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,06 kg |