Síťové komponenty a PC
Switche
DS-3E1105P-EI/M
4 portový řízený PoE switch Hikvision DS-3E1105P-EI/M s možností napájet až 4 IP zařízení současně do maximálního výkonu 45W s výkonem na jeden port maximálně 30W, v případě zapojení všech portů 11,25 W. Rychlost 10/100Mbps pro UTP Cat5E. Dále tento model disponuje ochranou proti přepětí do 6kV pro PoE porty. Síťové připojení je zajištěno pomocí portu RJ45 (1Gbps) pro metalické rozvody. Napájení je 54V DC se spotřebou do 50W. Rozměry jsou 121,1 x 27,6 x 83,1mm. Provozní teplota 0°C až do +40°C.
| Typ | Řízený |
|---|---|
| Celkový počet portů | 4 |
| Počet PoE portů | 4 |
| UPlink port | 1x RJ45(100Mbps) |
| Celkový výkon | 45 W |
| Max. výkon na 1 port | 30 W |
| Konstrukce | Kov |
| Provedení | Běžné |
| Napájení | 54 V DC |
| Spotřeba | 41-50 W |
| Pracovní teplota | 0 až +40 °C |
| Hmotnost Netto | 0,76 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,76 kg |