Síťové komponenty a PC
Switche
Průmyslové
DS-3T1506HP-EI-UPS
6 portový solární řízený průmyslový PoE switch Hikvision DS-3T1506HP-EI-UPS s možností napájet až 4 IP zařízení současně do maximálního výkonu 60 W nebo 120 W dle napájení. IP zařízení lze napájet do 100 metrů od switche, při přepnutí do Extend modu, který je dostupný na portech 1-4, lze rozšířit pracovní vzdálenost až na 300 metrů, avšak při rychlosti 10Mbps pro UTP Cat5E.
Parametry:
| Typ | Řízený |
|---|---|
| Celkový počet portů | 6 |
| Počet PoE portů | 4 |
| Počet SFP portů | 2 |
| Extend mode | Ano |
| Celkový výkon | 60 W |
| Max. výkon na 1 port | 30 W |
| Konstrukce | Kov |
| Provedení | Průmyslové |
| Napájení | 54 V DC |
| Spotřeba | 291-300 W |
| Pracovní teplota | -40 až +75 °C |
| Hmotnost Netto | 0,96 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,96 kg |