Síťové komponenty a PC
Switche
LS106LP
6-portový neřízený PoE switch TP-link LS106LP umožňuje napájet až 4 zařízení současně díky PoE portům s 802.3af standardem do maximálního výkonu 41W s výkonem na jeden port maximálně 15,4W. IP zařízení lze napájet do 100 metrů od switche přes UTP kabel Cat 5/5E, při zapnutí extend modu až do 250m na portech 1-4. Switch také disponuje funkcí automatického obnovení vypadlých nebo nereagujících zařízení napájených přes PoE. Síťové připojení je zajištěno pomocí portů 6x RJ-45 10/100 Mb/s. Napájení 53.5V DC. Rozměry jsou 158×101×25 mm. Provozní teplota 0°C až do +40°C.
Rychlost portů v extend modu je snížena na 10 Mb/s.
| Typ | Neřízený |
|---|---|
| Celkový počet portů | 6 |
| Počet PoE portů | 4 |
| UPlink port | 2x RJ45(100Mbps) |
| Extend mode | Ano |
| Celkový výkon | 41 W |
| Max. výkon na 1 port | 15,4 W |
| Konstrukce | Kov |
| Provedení | Běžné |
| Napájení | 54 V DC |
| Spotřeba | 41-50 W |
| Pracovní teplota | 0 až +40 °C |
| Fanless | ANO |
| Hmotnost Netto | 0,30 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,33 kg |