Nerezový modul čtečky otisků prstů a RFID 13,56MHz Mifare/Desfire DS-KD-MFB/S
Upozornění: modul je kompatibilní pouze s těmito novými jednotkami a FW
DS-KD8003-IME1(B) V2.2.76_build240124 nebo vyšší
DS-KD8003Y-IME2 V2.2.76_build240124 nebo vyšší
DS-KD70003EY-IME2 V1.0.3_build240123 nebo vyšší
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Modul |
|---|---|
| Kompatibilní s IP | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ano |
| Typ modulu | Otisk prstu + čtečka |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ano |
| Počet otisků prstů | 1000 |
| Počet karet | 6000 |
| Frekvence čtení karet | 13.56 MHz |
| RS485 | Ano |
| IP Krytí | 65 |
| Provozní teplota | -30 °C až 60 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 100 mm × 100 mm × 35 mm |
| Hmotnost Netto | 0,34 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,34 kg |