Ocelový, nerezový dvojrámeček rámeček Hikvision DS-KD-ACF2/S určený pro IP i 2-drátové modulární interkomy. Rámeček je určen pro zápustnou montáž včetně plastové instalační krabice.
Rozměry rámečku: 236×124×4mm, box: 237×109×56 mm. Provozní teplota: -40°C až +55°C.
Vhodné pro moduly:
| Zařízení | Rámeček |
|---|---|
| Kompatibilní s IP | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ano |
| Povrchová montáž | Ne |
| Kapacita rámečku | 2 |
| Provozní teplota | -40 °C až 55 °C |
| Rozměry krytu (V × Š × H) | 236 mm x 124 mm × 4 mm |
| Rozměry montážní krabice (V × Š × H) | 219 mm × 107 mm × 45 mm |
| Hmotnost Netto | 1,09 kg |
| Hmotnost Brutto | 1,09 kg |