Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
IP Videotelefony
Vnitřní jednotky
DS-KH6350-WTE1/Europe BV
7" IP černý bytový monitor Hikvision DS-KH6350-WTE1 s Wi-Fi konektivitou, PoE a dotykovým TFT LCD displejem o rozlišení 1024 x 600, vestavěným všesměrovým mikrofonem a reproduktorem. Povrchová montáž.
| Zařízení | Vnitřní jednotka |
|---|---|
| Technologie | IP |
| Povrchová montáž | Ano |
| Velikost obrazovky | 7 " |
| Rozlišení obrazovky | 1024 × 600 |
| Síťové protokoly | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Síťové vstupy | 1 RJ45 |
| Wi-Fi | Ano |
| Napájení | 12V x PoE |
| Podpora připojení externích kamer | Ano |
| Vnitřní rozšíření | 5 |
| Provozní teplota | 10 °C až 50 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 113.5 mm × 175 mm × 21 mm |
| Hmotnost Netto | 0,61 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,61 kg |