Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
IP Videotelefony
Vnitřní jednotky
DS-KH9310-WTE1(B)
7" vnitřní video interkom s dotykovým displejem, Androidem 10 a rozlišením 1024x600. Předinstalovaná aplikace Hik-Connect pro ovládání dalších zařízení Hikvision např PZTS AX Pro.
Lze instalovat až 5 aplikací třetích stran.
Lze rozšířit až o 16 podružných monitorů (jakékoliv B verze).
Nelze aktualizovat Android, nejdou stahovat aplikace přímo z Google play. Musí se instalovat APK soubor přes SW iVMS4200.
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Vnitřní jednotka |
|---|---|
| Technologie | IP |
| Povrchová montáž | Ano |
| Velikost obrazovky | 7 " |
| Rozlišení obrazovky | 1024 × 600 |
| Síťové protokoly | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Síťové vstupy | 1 RJ45 |
| Wi-Fi | Ano |
| Napájení | 12V x PoE |
| Podpora MicroSD karty | Ano |
| Podpora připojení externích kamer | 16 |
| Vnitřní rozšíření | 16 |
| Provozní teplota | -10 °C až 50 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 137 mm × 187 mm × 25.7 mm |
| Hmotnost Netto | 0,82 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,82 kg |