Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
IP Videotelefony
Vnitřní jednotky
DS-KH9510-WTE1(B)
10,1" vnitřní video stanice Hikvision DS-KH9510-WTE1(B) s Androidem 10 a dotykovým displejem pro videotelefony s maximálním rozlišením 1024 x 600. Systémová paměť 1GB, Flash: 8GM Emmc. Monitor má zabudovaný mikrofón, reproduktor. Monitor disponuje portem pro síť RJ45, RS-485, Alarm IN 8x, Alarm OUTPUT 1x, relay 1x, Button 1x, Tamper: 1x, Debugging port: 1x. Síťove rozhraní: 10/100Mbps + Wi-Fi 802.11.. Napájení monitoru je 12V DC. Rozměry jsou 254 x 166 x 26,65mm. Provozní teplota -10°C až do +50°C. Lze rozšířit až o 16 podružných monitorů (jakékoliv B verze).
Firmware k zařízení je dostupný zde :
| Zařízení | Vnitřní jednotka |
|---|---|
| Technologie | IP |
| Povrchová montáž | Ano |
| Velikost obrazovky | 10,1 " |
| Rozlišení obrazovky | 1024 × 600 |
| Síťové protokoly | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Síťové vstupy | 1 RJ45 |
| Wi-Fi | Ano |
| Napájení | 12V x PoE |
| Podpora MicroSD karty | Ano |
| Podpora připojení externích kamer | 16 |
| Vnitřní rozšíření | 16 |
| Provozní teplota | -10 °C až 50 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 166 mm × 254 mm × 26.65 mm |
| Hmotnost Netto | 1,32 kg |
| Hmotnost Brutto | 1,32 kg |