Kamerové systémy (VSS)
IP kamery
Bullet (válcové)
2MPx
DS-2CD3626G2T-IZS(7-35mm)(C)
2MPx IP AcuSense venkovní bullet kamera Hikvision DS-2CD3626G2T-IZSs varifokálním objektivem a ohniskovou vzdáleností 7 - 35mm. Kamera je vybavena snímačem s vysokou citlivostí, který zajišťuje kvalitní obraz i při zhoršených světelných podmínkách. Kamera disponuje vysokou fyzickou kompenzací protisvětla včetně mnoha dalších podpůrných funkcí pro zlepšení kvality obrazu včetně IR přísvitu s dosahem až do 80 metrů.
Fyzické parametry:
Chytré funkce:
AcuSense - Funkce hloubkové analýzy sloužící k eliminaci falešných poplachů, kterými mohou být na příklad - déšť, zvěř, sluneční svit, sněžení apod.
| Rozlišení | 2 MPx |
|---|---|
| Typ objektivu | varifokální motorický |
| Ohnisková vzdálenost | 7 - 35 mm |
| Min. šířka záběru - Varifokální | 11 ° |
| Max. šířka záběru - Varifokální | 30 ° |
| Délka přísvitu (max.) | 80 m |
| Typ přísvitu | Infračervený přísvit (IR) |
| WDR | 120dB reálné |
| Citlivost | 0,002 Lux |
| Max. počet snímků | 50 |
| Alarm vstup/výstup | 1/1 |
| Audio vstup/výstup | Externí mikrofon / Reproduktor |
| Interní úložiště - SD karta | MicroSD slot max.512GB |
| Barevné provedení | Bílá |
| Stupeň krytí IP | IP67 |
| Stupeň odolnosti IK | IK10 |
| Antivandal provedení | Ano |
| Napájení | 12V DC / PoE |
| Spotřeba | 10-20 W |
| Provozní teplota | -30 až +60 °C |
| Hmotnost Netto | 2,17 kg |
| Hmotnost Brutto | 2,17 kg |