Kamerové systémy (VSS)
IP kamery
Otočné PTZ
4MPx
DS-2DF8425IXG1-ELWY
4MPx IP venkovní PTZ DarkFighter 2.0 kamera Hikvision DS-2DF8425IXG1-ELWY s varifokálním objektivem a ohniskovou vzdáleností 5,9mm - 147mm s 25x optickým zoomem. Kamera disponuje technologií DarkFighter 2.0 pro zajištění lepšího obrazu v horších světelných podmínkách a IR přísvitem s dosahem až 400 m.
Fyzické parametry:
Chytré funkce:
| Rozlišení | 4 MPx |
|---|---|
| Typ objektivu | varifokální motorický |
| Ohnisková vzdálenost | 5.9 - 147.5 mm |
| Min. šířka záběru - Varifokální | 60 ° |
| Max. šířka záběru - Varifokální | 3 ° |
| Velikost optického zoomu | 25x zoom |
| Délka přísvitu (max.) | 400 m |
| Typ přísvitu | Infračervený přísvit (IR) |
| WDR | 150dB reálné |
| Citlivost | 0,0005 Lux |
| Max. počet snímků | 25 |
| Alarm vstup/výstup | 7/2 |
| Audio vstup/výstup | Externí mikrofon / Reproduktor |
| Interní úložiště - SD karta | MicroSD slot max.1TB |
| Barevné provedení | Bílá |
| Stupeň krytí IP | IP67 |
| Stupeň odolnosti IK | IK10 |
| Antivandal provedení | Ano |
| Napájení | 36V DC / Hi-PoE |
| Spotřeba | 30-40 W |
| Provozní teplota | -40 až +70 °C |
| Autotracking | ANO |
| Hmotnost Netto | 10,75 kg |
| Hmotnost Brutto | 10,75 kg |