Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
2-drát HD
Vnitřní jednotky
DS-KH7100EY-E2/White
Dvoudrátový vnitřní video-interkom Hikvision DS-KH7100EY-E2 s 4,3" barevným TFT LCD displejem s rozlišením 480x272 a 5 dotykovými tlačítky. Zařízení běží na operačním systému Linux s pamětí 128MB a je vybaveno vestavěným mikrofonem a reproduktorem.
Tento model nepodporuje připojení k Wi-Fi ani správu přes aplikaci Hik-Connect
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Vnitřní jednotka |
|---|---|
| Technologie | 2-drát HD |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ne |
| Velikost obrazovky | 4,3 " |
| Rozlišení obrazovky | 480 ×272 |
| Wi-Fi | Ne |
| Napájení | 48V x Distributor 2-drát HD |
| Podpora MicroSD karty | Ne |
| Vnitřní rozšíření | 3 |
| Provozní teplota | -10 °C až 50 °C |
| Hmotnost Netto | 0,46 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,46 kg |