Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
2-drát HD
Vnitřní jednotky
DS-KH7000EY-E2
Dvoudrátový povrchový vnitřní audio hands-free interkom Hikvision DS-KH7000EY-E2 s 9 dotykovými tlačítky a alarmovým vstupem. Zařízení běží na operačním systému FreeRTOS, audio komprese G726, 64Kbps, zlepšení kvality zvuku díky omezení šumu a ozvěny. Napájení 12V pomocí jednotky DS-KAD7060EY nebo DS-KAD7061EY. Provozní teplota od -10°C až +50°C. Rozměry 190.2 × 138.2 × 20 mm.
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Vnitřní jednotka |
|---|---|
| Technologie | 2-drát HD |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Napájení | 48V x Distributor 2-drát HD |
| Podpora MicroSD karty | Ne |
| Vnitřní rozšíření | 3 |
| Provozní teplota | -10 °C až 50 °C |
| Hmotnost Netto | 0,43 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,43 kg |