Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
2-drát IP
Příslušenství
Zapuštěné rámečky
DS-KD-ACF3/Black
Tří modulový černý rámeček Hikvision DS-KD-ACF3/Black/EU BV k modulárním IP interkomům určeno pro zápustnou montáž včetně plastové instalační krabice. Rozměry rámečku: 337,8x124×4 mm, box 332x109x56 mm
Vhodné pro moduly:
| Zařízení | Rámeček |
|---|---|
| Kompatibilní s IP | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ano |
| Povrchová montáž | Ne |
| Kapacita rámečku | 3 |
| Provozní teplota | -40 °C až 60 °C |
| Rozměry krytu (V × Š × H) | 337.8 mm × 124 mm × 4 mm |
| Rozměry montážní krabice (V × Š × H) | 320.8 mm × 107 mm × 45 mm |
| Hmotnost Netto | 0,77 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,77 kg |