Zápustný 3 modulový hliníkový rámeček Hikvision DS-KD-ACF2 k modulárním interkomům včetně plastové instalační krabice. Rozměry rámečku: 337,8x124×33 mm, box 332x109x56 mm
Vhodné pro moduly:
| Zařízení | Rámeček |
|---|---|
| Kompatibilní s IP | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ano |
| Povrchová montáž | Ne |
| Kapacita rámečku | 3 |
| Provozní teplota | -40 °C až 55 °C |
| Rozměry krytu (V × Š × H) | 337.8 mm × 124 mm × 4 mm |
| Rozměry montážní krabice (V × Š × H) | 320.8 mm × 107 mm × 45 mm |
| Hmotnost Netto | 0,77 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,77 kg |