6-ti tlačítkový nerezový modul DS-KD-KK/S pro modulární IP i 2-drátové video intercomy Hikvision. Připojení do hlavní jednotky pomocí rozhraní RS-485. Podsvícená tlačítka se jmenovkami, určené pro povrchovou, tak i zápustnou montáž. Modul je napájený z hlavní jednotky.
Krytí modulu IP65. Rozměry: 98,2x100,2x33,7 mm, pracovní teplota -40 až 55°C.
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Modul |
|---|---|
| Kompatibilní s IP | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ano |
| Typ modulu | Tlačítkový |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| RS485 | Ano |
| IP Krytí | 65 |
| Ochranná úroveň | IK07 |
| Provozní teplota | -40 °C až 55 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 98.5 mm × 100 mm × 34.2 mm |
| Hmotnost Netto | 0,36 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,36 kg |