Nerezová klávesnice Hikvision DS-KD-KP/S pro IP i 2-drátové video dveřní intercom Hikvision DS-KD8003 nebo DSK-KD7003.
UPOZORNĚNÍ: Pokud se zadá 4x po sobě špatný PIN kód, klávesnice se na 30min zablokuje a dveře nepůjdou otevřít ani po zadání správného PIN kódu před uplynutím této doby !!!
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Modul |
|---|---|
| Kompatibilní s IP | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ano |
| Typ modulu | Klávesnice |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ano |
| RS485 | Ano |
| IP Krytí | 65 |
| Ochranná úroveň | IK07 |
| Provozní teplota | -40 °C až 55 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 98.2 mm × 100.2 mm × 33.7 mm |
| Hmotnost Netto | 0,50 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,50 kg |