1 modulový černý rámeček Hikvision DS-KD-ACF1/Black/EU BV k modulárním IP interkomům určeno pro zápustnou montáž včetně plastové instalační krabice. Rozměry rámečku: 134x124×4 mm, box 117x107×45 mm
Vhodné pro moduly:
| Zařízení | Rámeček |
|---|---|
| Kompatibilní s IP | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ano |
| Povrchová montáž | Ne |
| Kapacita rámečku | 1 |
| Provozní teplota | -40° C až 60° C |
| Rozměry krytu (V × Š × H) | 134 mm × 124 mm × 4 mm |
| Rozměry montážní krabice (V × Š × H) | 117 mm × 107 mm × 45 mm |
| Hmotnost Netto | 0,42 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,42 kg |