Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
IP Videotelefony
Příslušenství
Ostatní
DS-KH6320-WTE1-W(Europe BV)
7" IP bílý bytový monitor Hikvision DS-KH6320-WTE1-W(O-STD)(Europe BV) s podporou WiFi. Kapacitní dotykový barevný TFT LCD displej, certifikace FCC, CE, CZ menu,
Upozornění: Před upgradem na FW 2.2.100 je nutné nejdříve nahrát FW 2.2.92. Možno stáhnout zde .
| Zařízení | Vnitřní jednotka |
|---|---|
| Technologie | IP |
| Povrchová montáž | Ano |
| Velikost obrazovky | 7 " |
| Rozlišení obrazovky | 1024 × 600 |
| Síťové protokoly | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Síťové vstupy | 1 RJ45 |
| Wi-Fi | Ano |
| Napájení | 12V x PoE |
| Podpora MicroSD karty | Ano |
| Podpora připojení externích kamer | Ano |
| Provozní teplota | -10 °C až 55 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 140 mm × 200 mm × 15.1 mm |
| Hmotnost Netto | 0,66 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,66 kg |