Kamerové systémy (VSS)
Termální kamery
DS-2TD4238-25/S2(B)
Termální bi-spektrální IP venkovní PTZ kamera Hikvision DS-2TD4238-25/S2(B) s monofokálním a varifokálním objektivem a ohniskovými vzdálenostmi 25 mm pro termální objektiv a 4,8-153 mm pro běžný objektiv.
Optický objektiv
Termální objektiv
Ostatní parametry:
Dostupné VCA funkce (až 10 scén a až 8 funkcí zároveň pro každou scénu):
| Provedení kamery | Kombinované (video + termo) |
|---|---|
| Rozlišení | 384 x 288 |
| Dosah detekce člověka | 1042 m |
| Typ objektivu | monofokální (fix focus) |
| Ohnisková vzdálenost | 25 mm |
| Šířka záběru - Monofokální | 1-10 ° |
| Počet snímků | 25 fps |
| Alarm vstup/výstup | 7/2 |
| Audio vstup/výstup | 1/1 |
| Interní úložiště - SD karta | MicroSD slot max.256GB |
| Napájení | 24V AC / 36V DC / 48V DC / Hi-PoE |
| Spotřeba | 20-30 W |
| Provozní teplota | -40 až +70 °C |
| Hmotnost Netto | 6,07 kg |
| Hmotnost Brutto | 6,07 kg |