Kamerové systémy (VSS)
IP kamery
Otočné PTZ
8MPx
DS-2DF8C842IXG1-ELWY
8MPx IP venkovní PTZ kamera Hikvision DS-2DF8C842IXG1-ELWY s varifokálním objektivem a ohniskovou vzdáleností 7.5 - 315mm. Kamera disponuje technologií DarkFighter pro zajištění lepšího obrazu v horších světelných podmínkách a IR přísvitem s dosahem až 500 m.
Fyzické parametry:
Chytré funkce:
| Rozlišení | 4K - 8 MPx |
|---|---|
| Typ objektivu | varifokální motorický |
| Ohnisková vzdálenost | 7.5 - 315 mm |
| Min. šířka záběru - Varifokální | 1 ° |
| Max. šířka záběru - Varifokální | 60 ° |
| Velikost optického zoomu | 42x zoom |
| Délka přísvitu (max.) | 500 m |
| Typ přísvitu | Infračervený přísvit (IR) |
| WDR | 140dB reálné |
| Citlivost | 0,0005 Lux |
| Max. počet snímků | 50 |
| Alarm vstup/výstup | 7/2 |
| Audio vstup/výstup | Externí mikrofon / Reproduktor |
| Interní úložiště - SD karta | MicroSD slot max.256GB |
| Barevné provedení | Stříbrná |
| Stupeň krytí IP | IP67 |
| Stupeň odolnosti IK | IK10 |
| Antivandal provedení | Ano |
| Napájení | 36V DC / PoE |
| Spotřeba | 50-60 W |
| Provozní teplota | -40 až +70 °C |
| Autotracking | ANO |
| Hmotnost Netto | 12,51 kg |
| Hmotnost Brutto | 12,51 kg |