PZTS (EZS)
Zabezpečovací systémy
Agility
VU point
Kamery
RVCM32A33
5MP VUpoint IP doom kamera RVCM52A33 poskytuje kvalitní barevný obraz díky full-colour technologii a pokročilým funkcím detekce osob, vozidel, objektů i obličejů. Nabízí IR přísvit do 25 m, červeno-modrý stroboskop a vestavěný mikrofon i reproduktor pro obousměrnou komunikaci. Robustní krytí IP66 ji předurčuje pro spolehlivé venkovní i vnitřní nasazení.
| Rozlišení | 5 MPx |
|---|---|
| Typ objektivu | monofokální (fix focus) |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8 mm |
| Délka přísvitu (max.) | 25 m |
| Typ přísvitu | Kombinované (bíle LED a IR) |
| WDR | Digitální (DWDR) |
| Max. počet snímků | 25 |
| Audio vstup/výstup | Integrovaný mikrofon / Reproduktor |
| Interní úložiště - SD karta | MicroSD slot max.256GB |
| Barevné provedení | Bílá |
| Stupeň krytí IP | IP66 |
| Napájení | 12V DC / PoE |
| Hmotnost Netto | 0,40 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,40 kg |