Kamerové systémy (VSS)
IP kamery
Wi-Fi kamery
RVCM51W32
4MP VUpoint Wi-Fi bullet kamera RVCM51W32 nabízí detailní barevný obraz díky full-colour technologii a podporuje pokročilé inteligentní funkce, jako je detekce osob, vozidel, vniknutí, line crossing či vstup/výstup ze zóny. Kamera je vybavena IR přísvitem do 25 m, bílým světlem do 20 m a červeno-modrým stroboskopem pro aktivní odstrašení. Vestavěný mikrofon a reproduktor umožňují obousměrnou komunikaci. Díky napájení z přibaleného 12V adaptéru a Wi-Fi připojení je ideální pro rychlou a snadnou instalaci.
| Rozlišení | 4 MPx |
|---|---|
| Typ objektivu | monofokální (fix focus) |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8 mm |
| Délka přísvitu (max.) | 25 m |
| Typ přísvitu | Kombinované (bíle LED a IR) |
| WDR | Digitální (DWDR) |
| Max. počet snímků | 15 |
| Audio vstup/výstup | Integrovaný mikrofon / Reproduktor |
| Interní úložiště - SD karta | MicroSD slot max.16GB |
| Bezdrátová konektivita | Wi-Fi |
| Barevné provedení | Bílá |
| Napájení | 12V DC |
| Hmotnost Netto | 0,40 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,40 kg |