Kamerové systémy (VSS)
IP kamery
Bullet (válcové)
4MPx
RVCM52A31
4MP VUpoint bullet IP kamera RVCM52A31 nabízí kvalitní barevný obraz díky full-colour režimu a podporuje inteligentní funkce detekce osob, vozidel i vniknutí. Disponuje IR přísvitem 25 m, bílým světlem 20 m a červeno-modrým stroboskopem pro vyšší bezpečnost. Vestavěný mikrofon a reproduktor umožňují obousměrnou komunikaci. Odolné krytí IP67 zajišťuje spolehlivý provoz v náročných venkovních podmínkách.
| Rozlišení | 4 MPx |
|---|---|
| Typ objektivu | monofokální (fix focus) |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8 mm |
| Délka přísvitu (max.) | 25 m |
| Typ přísvitu | Kombinované (bíle LED a IR) |
| WDR | Digitální (DWDR) |
| Max. počet snímků | 25 |
| Audio vstup/výstup | Integrovaný mikrofon / Reproduktor |
| Interní úložiště - SD karta | MicroSD slot max.256GB |
| Barevné provedení | Bílá |
| Stupeň krytí IP | IP67 |
| Napájení | 12V DC / PoE |
| Hmotnost Netto | 0,50 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,50 kg |