Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
IP Videotelefony
Vnitřní jednotky
DS-KH6351-WTE1(O-STD)
7" bytový monitor Hikvision DS-KH6351-WTE1 s podporou WiFi 2.4 GHz. Kapacitní dotykový barevný TFT LCD displej, Rozlišení 1024 x 600. Vestavěný mikrofon a reproduktor, Audio komprese G.711U, 64Kbps, Zlepšení kvality zvuku díky omezení šumu a ozvěny. 8x alarm vstup, 2x výstup, RJ-45 10/100 Mbps, 1x RS-485, slot na SD kartu až 128GB. Napájení PoE nebo 12V DC.
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Vnitřní jednotka |
|---|---|
| Technologie | IP |
| Povrchová montáž | Ano |
| Velikost obrazovky | 7 " |
| Rozlišení obrazovky | 1024 × 600 |
| Síťové protokoly | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Síťové vstupy | 1 RJ45 |
| Wi-Fi | Ano |
| Napájení | 12V x PoE |
| Podpora MicroSD karty | Ano |
| Podpora připojení externích kamer | Ano |
| Vnitřní rozšíření | 16 |
| Provozní teplota | -10 °C až 50 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 123 mm × 180 mm × 21 mm |
| Hmotnost Netto | 0,69 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,69 kg |