Domácí telefony (DT)
Videotelefony Hikvision
2-drát HD
Vnitřní jednotky
DS-KH7300EY-WTHE2/White
Dvoudrátový vnitřní video-interkom Hikvision DS-KH7300EY-WTHE2 s dotykovým 7" LCD displejem s rozlišením 1024x600, nechybí ani 3 fyzická tlačítka k jednoduchému ovládání a resetovací tlačítko. Zařízení běží na operačním systému Linux s pamětí 128MB a je vybaveno vestavěným mikrofonem a reproduktorem. Audio komprese G.711U, 64Kbps, Zlepšení kvality zvuku díky omezení šumu a ozvěny. Nechybí ani nastavitelná hlasitost a podpora sluchátka. Dále zařízení disponuje alarmovým vstupem a slotem na SD kartu do 128 Gb, Síťová komunikace pomocí Wi-Fi 2.4 GHz. Napájení 48V pomocí jednotky DS-KAD7060EY nebo DS-KAD7061EY. Provozní teplota od -10°C až +50°C. Rozměry 190.2 × 138.2 × 20 mm. Povrchová instalace.
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Zařízení | Vnitřní jednotka |
|---|---|
| Technologie | 2-drát HD |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ne |
| Velikost obrazovky | 7 " |
| Rozlišení obrazovky | 1024 × 600 |
| Wi-Fi | Ano |
| Napájení | 48V x Distributor 2-drát HD |
| Podpora MicroSD karty | Ano |
| Vnitřní rozšíření | 3 |
| Provozní teplota | -10 °C až 50 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 190.2 mm × 138.2 mm × 20 mm |
| Hmotnost Netto | 1,09 kg |
| Hmotnost Brutto | 1,09 kg |